POLUB NAS NA FACEBOOK-u i zdobywaj nagrody

ZMIANY W ORGANIZACJI TURNUSÓW

ZMIANY W ORGANIZACJI TURNUSÓW

 

Drodzy Goście

Z uwagi na sytuację z jaką przyszło nam wszystkim się zmierzyć  informujemy , o  działaniach jakie podjęliśmy w trosce o bezpieczeństwo oraz dla większego komfortu Państwa wypoczynku.   Zastosowaliśmy dzień przerwy między turnusami  we wszystkich obiektach, płatności odbywają się wyłącznie przy użyciu karty płatniczej lub przelewem, personel został odpowiednio przeszkolony oraz wyposażony w środki ochronne, w częściach wspólnych umieszczone zostały płyny do dezynfekcji oraz informacje o dopuszczalnej liczbie osób dla danego obiektu.  Zmianie ulega  sposób wydawania posiłków. W zależności od wielkości sal konsumpcyjnych w poszczególnych obiektach posiłki wydawane są z zachowaniem odpowiednich odległości, jeden pokój przy jednym stole lub w formie pakietów w naczyniach jednorazowych  pobieranych przez Gości do pokoi.   Niestety jesteśmy zmuszeni również zmienić formę organizacyjną  wypoczynku i dostosować ją do obowiązujących przepisów.  Wszelkie atrakcje grupowe planowane podczas turnusów nie mogą być realizowane do odwołania.  

Pragniemy podziękować Wszystkim za dobre słowa jakie do nas płyną podczas rozmów telefonicznych. Wyrozumiałość Naszych Gości jest największą pomocą jakiej doświadczyliśmy podczas tego trudnego okresu.

W związku z wprowadzonymi zmianami ( dzień przerwy pomiędzy każdym zaplanowanym wcześniej turnusem) prosimy o zapoznanie się z aktualnymi terminami na sezon 2020.

Pozdrawiamy serdecznie

Ewa Garbalińska, Bartłomiej Murkowski