POLUB NAS NA FACEBOOK-u i zdobywaj nagrody

Informacja

 

Drodzy Goście  

Dziękujemy wszystkim Gościom, których turnusy w miesiącu kwietniu i maju nie odbyły się. Ponad 97% z Was zostało z nami nie wycofując rezerwacji, lecz przenosząc ją na późniejszy czas.  To dla nas niezwykle ważne, dzięki temu mamy szansę, aby przetrwać ten trudny okres. To Wy, którzy wspieracie ideę #nieodwołujzmieńtermin dajecie nam nadzieję !!!

Wpłacony zadatek będzie można wykorzystać w ciągu dwóch lat na dowolny turnus z naszej oferty.

Osoby, które zwróciły się do nas o zwrot zadatku informujemy, iż zgonie z ustawą mamy 180 dni na wywiązanie się z zobowiązania - wierzymy, iż możliwość szybkiego powrotu do pracy pozwoli nam na skrócenie tego terminu. 

 

#ZMIEŃ TERMIN, NIE ODWOŁUJ. URATUJ TURYSTYKĘ

 

          


Nawiązując do bieżących spraw,  w związku z rozporządzeniem Rady Ministrów i zwolnienia w drugim etapie obostrzeń dla   turystyki - możliwości wypoczynku, informujemy o  krokach jakie podejmuje nasza firma tak, aby wypoczynek odbywał się w optymalnych warunkach. Szczegóły znajdą Państwo TUTAJ (kliknij)

 


W związku z wprowadzeniem przez nas dnia przerwy między turnusami we wszystkich obiektach, ulega zmianie harmonogram turnusów - aktualizacja turnusów ( kliknij )

 


Życzymy Państwu dużo zdrowia!

Ewa Garbalińska

Bartłomiej Murkowski