POLUB NAS NA FACEBOOK-u i zdobywaj nagrody

OW KACPER

Jastarnia

Opis miejscowości:

Jastarnia miasto w województwie pomorskim mieszczące się na Mierzei Helskiej. Kurort nadmorski z sześcioma letnimi kąpieliskami morskimi, portem morskim i pięcioma przystaniami morskimi.Dzisiejsza Jastarnia to przede wszystkim turystyka. Bardzo dobrze rozwinięta baza noclegowa złożona z hoteli i pensjonatów i pojedynczych kwater, jest w stanie zadowolić każdego. Przyjeżdżający wczasowicze mogą liczyć na różnorodną ofertę tak noclegową, rozrywkową jak i gastronomiczną. 
Coraz wyraźniej widać również chęć wzbogacenia miejscowości o profil uzdrowiskowy. Jak twierdzą specjaliści, klimat półwyspu, działa leczniczo na wiele schorzeń. Świadectwem tego jest istniejący już od lat międzywojennych w Jastarni "Dom Zdrojowy".

Będąc w Jastarni, warto na pewno, odwiedzić Hel. Czy to dla jego "na poły wyspiarskiego" położenia, czy dla obiektów militarnych, będących świadectwem trudnej i burzliwej historii tych ziem. W Helu znajduje się również, znane chyba w całej Polsce, fokarium, gdzie naukowcy Uniwersytetu Gdańskiego, podjęli się ambitnego zadania, przywrócenia populacji foki szarej na południowym Bałtyku. Fokarium można zwiedzać i przyglądać się zabawom sympatycznych ssaków.

Dla grup zorganizowanych opcjonalnie możliwość zorganizowania wycieczek.

 

Opis obiektu:

Ośrodek Wczasowy Kacper znajduje się w centrum Jastarni.

Dla swoich gości oferuje pokoje z łazienkami oraz telewizorami. Większość pokoi z balkonami. Obiekt Kacper to zespół 2 budynków mogących łącznie pomieścić do 80 osób. Na miejscu w stołówce serwowane są domowe posiłki.  Kacper położony jest w  bliskiej odległości od zatoki puckiej i promenady zakończonej pięknym molo. Do  morza jest około  600m. Do dyspozycji gości na miejscu kije do nordic walking.

 

 

Zakwaterowanie

Pokoje z łazienkami oraz Tv

Liczba miejsc noclegowych - do 80 miejsc

Wyżywienie

Śniadanie w formie bufetu szwedzkiego

Obiad podawany do stołu

Kolacja w formie bufetu szwedzkiego

W programie

Występ kapeli kaszubskiej

Wieczorek taneczny z muzyką na żywo

Ognisko z pieczeniem kiełbasek


Galeria obiektu:


 

adres obiektu:
Kacper  ul. Szyprów 16 , 84-140 Jastarnia
 

rezerwacje wczasy dla Seniora

telefon: 570 95 95 96

e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.


Dostępność terminów oraz ceny w zakłacde SEZON 2020