POLUB NAS NA FACEBOOK-u i zdobywaj nagrody

HORYZONT

 

Dąbki

Opis miejscowości:

Dąbki to nadbałtycka wioska uzdrowiskowa, położona po środku Pobrzeża Słowińskiego. Morze Bałtyckie ogranicza Dąbki od strony północnej natomiast od południa znajduje się duże, przybrzeżna jezioro Bukowo. Takie umiejscowienie sprzyja rozkwitowi turystyki, a szczególnie aktywnego wypoczynku – mnogie trasy piesze oraz rowerowe pobudzają do wypadów, z kolei przygotowany skraj jeziora kusi fanów wodnych sportów (na przykład żeglarstwa) i wędkarstwa.

Dąbki, z racji zdrowego mikroklimatu – morskie oraz czyste powietrze przesycone jodem, mieszające się z aromatem licznych drzew iglastych oraz rozległych lasów, dodatkowo znaczną wilgotność powietrza – osiągnęły w 2007 r. stan prawny uzdrowiska. W następstwie tego, nie licząc typowych turystów oraz wędkarzy, do tej miejscowości przez pełny rok przyjeżdżają kuracjusze. Kuruje się w tym miejscu m.in. różne dolegliwości reumatyczne, kardiologiczne, choroby układu oddechowego oraz nerwice.

 

Opis obiektu:

Ośrodek Wczasowy Horyzont znajduje się w pierwszej linii zabudowy. Jego największym atutem jest położenie 150 metrów od plaży! 

Dla swoich Gości oferuje pokoje z łazienkami oraz telewizorami. Wszytskie pokoje z balkonami. 

Sam obiekt położony na dużej zalesionej działce z miejcem do grillowania , trzema zewnętrznymi basenami oraz parkingiem.

Do dyspozycji Gości kije do nordic walking bezpłatnie.

 

Zakwaterowanie

Pokoje z łazienkami , tv, balkon

Liczba miejsc noclegowych - do 130 miejsc

Wyżywienie

Śniadanie w formie bufetu szwedzkiego

Obiad

Kolacja w formie bufetu szwedzkiego 

W programie

Spacer z przewodnikiem

Wieczorek taneczny

Ognisko z pieczeniem kiełbasek

Występ zespołu ludowego

 

 


Galeria obiektu:

 

 

 

 

Adres obiektu:

HORYZONT ul. Darłowska 4a ,76-156 Dąbki

REZERWACJE tel. 733 95 95 96

Dostępność terminów oraz ceny w zakłacde SEZON 2020